הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

נהג מונית נתפס נוהג בזמן פסילה

כתב אישום ומעצר עד תום ההליכים לנהג מונית שנתפס נוהג כשעה לאחר שרישיונו נפסל בעקבות עבירות חמורות

כתב אישום חמור הוגש אתמול נגד נהג מונית בן 57 מראשל"צ, בגין נהיגה בזמן פסילה ועבירות נוספות. רישיונו של הנאשם נפסל בעקבות שני מקרים אחרים המתוארים בכתב האישום, אשר התרחשו בטרמינל 3 בנתב"ג.

על פי כתב האישום, באחד המקרים, לא ציית הנאשם לשוטר שהורה לו לעצור ונמלט מהמקום בנסיעה פראית כשדלת המושב האחורי פתוחה. במקרה אחר שאירע בטרמינל 3 בנתב"ג ומתואר בכתב האישום, נעצר הנאשם עם המונית לאורך קטע של אבני שפה הצבועות אדום לבן. שוטר שהבחין בו, הורה לו למסור את פרטיו ובתגובה נמלט הנאשם מהמקום תוך כדי פגיעה ברכב אחר שחנה מאחור.

עוד עולה מכתב האישום, כי שלשום נפסל הנאשם פסילה מנהלית למשך 60 ימים בנוכחותו על ידי קצין משטרה בלשכת התנועה המרחבית, והנאשם מסר את רישיון הנהיגה שלו לקצין המשטרה במועד עריכת השימוע. בסמוך לכך, נהג הנאשם במונית ללא ביטוח, ברחוב הרצל ברחובות סמוך לתחנת המשטרה ביודעו כי הוא פסול לנהיגה. שוטרים בצוות הפסולים של משטרת ישראל שהבחינו בו נוהג, עצרו אותו לחקירה בתחנת המשטרה ורכבו נגרר וחולט.

כאמור, אתמול הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו בבית המשפט לתעבורה בפ"ת ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ברכב ללא ביטוח, אי ציות לאות של שוטר במדים, נהיגה בקלות ראש, הורשע בעבירת תוספת שניה שגרמה לתאונת דרכים, התנהגות הגורמת נזק, אי מסירת פרטים בתאונת נזק בלבד ואי ציות לתמרור.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "נהג מונית נתפס נוהג בזמן פסילה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד