חיפוש
 
לדף הבית >>     עובדה חקירות, ראשון לציון >>

האם לדעתך בן הזוג בוגד בך

 

גבר, האם אתה חש נבגד? ובמקרה של כל שותפות אחרת-מה קורה כשנעלם הביטחון באמון ההדדי? כולנו חיים באותה סביבה,לכל אחד ואחת חששות טבעיים,לא אחת החששות הופכות לחשד, לא אחת קיימת נטייה לפרש סימנים שונים שנאספים על פי הרגש ו/או על פי מידע נלווה שמתקבל מהסביבה. להמשך קריאה - כנסו...

 

כשיש שותפות,הן בחיים הפרטיים,הן בחיים העסקיים לכל צד בשותפות חשוב לדעת שהאמון נשמר  וכשמשהו מתרופף גובר החשש וזה בדיוק הרגע בו בדיקה אמינה שתוצאותיה מגובים במידע מוצק עדיפה על פני השערה בלתי מבוססת. כך אנו מאמינים ,בחברת "עובדה חקירות ומודיעין עסקי" שראוי לנהוג.

מי אנחנו?

"עובדה חקירות ומודיעין עסקי" חברה בעלת וותק רב בענף החקירות הפרטיות בישראל, מנוהלת ע"י חוקרת פרטית מנוסה שיודעת אף לנקוט ברגישות הנדרשת לא אחת במצבים שכאלה,שיודעת להבין להרגשת הלקוחות ועם זאת יודעת לתת את הביטחון שפעילות ככל שנעשית נעשית באופן מקצועי ,בסיכומה של הפעילות מתבהרת תמונת המצב בדיוק כפי שנתגלתה,מבלי לתת לרגש ככל שקיים להשפיע על התוצאות!

כלל המועסקים בחברה,הן בשטח והן צוות המשרד מחויבים לעיקרון מתן שירות יעיל ומענה ללקוח בכל שעות היממה ובכל מקום בעולם,בארץ ומחוצה לה, לא אחת מעקב מלווה גם בחקירה ממוקדת שתכליתה חשיפת עומק ממצאים שנאספים ולא העברת מידע סכמתי ללקוח ותו לא.


יש לכם עוד שאלות למשרדי חקירות, עובדה חקירות ראשון לציון? כנסו!

 טל’: 039616173

 
 
 
 
פורום המומחים

פורום המומחים

סרטון 2 דקות

סרטון 2 דקות

מעגלי התמיכה של פורום המומחים

מעגלי התמיכה של פורום המומחים

 

 

 

יש לי שאלה לגדי ברקאי
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים